News

Боки денеска дојде на суд насмеан и не се жали на болки

За разлика од претходните рочишта, тој денес изгледа подобро

loading...

Бојан Јовановски од Истражниот затвор во Шутка со доцнење од 20 минути со полициска придружба дојде на судењето за „Рекет”.

За разлика од претходните рочишта, тој денес изгледа подобро, а при влез во судница со насмевка ги поздрави присутните.

Loading...

Фото: МКД.мк

 

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close