Month: November 2018

Stars

Нема пари за детето, а патува низ светот – таа му е најголем душман на Дарко Лазиќ, во болницата доаѓаше само за да види дали ќе преживее

Тетката на Дарко раскажа што правела Ана Севиќ додека биле во брак, но и како се однесува таа сега во…
News

Само сакаше да биде убав, па не можеше да престане – поради големиот број пластични операции сега и животот му е во опасност!

Не може да замисли да изгледа грдо, па затоа реши да го промени својот физички изглед до непрепознатливост Родриго Алвес…
Lifestyle

ВИДЕО: Згрозувачка снимка од градинка – воспитувачка вика на дете и го пцуе

Уште една  згрозувачка снимка од градинка, воспитувачка вика на дете и го пцуе. Видео снимка од детска градинка во Хрватска,…
News

Сашо Мијалков преместен во „хашка соба“

Поранешниот директор на Управата за безбедност и контраразузнавање Сашо Мијалков е преместен од обична во т.н „хашка соба“ во затворот…
Stars

Го дружи на сите патувања: Која е ќерката на Влатко Стефановски?

На 23 декември, Влатко ќе свири со Џибони и со бендот „Фанк шуи“ на фестивалот „ All You Need Is…
Stars

Цел ден ќе се смеете од фотографијата на Саша Поповиќ и Лепа Брена – еве како изгледале кога биле матуранти

Иако денес се едни од најпознатите пејачи, актери и водители на целиот Балкан, тие некогаш биле скромни, обични средношколци и…
Stars

Гоца Тржан одговара на прашањата на гледачите, но поради оваа госпоѓа не можеше да се воздржи – еве што и кажа за Кија Коцкар!

Гоца Тржан за само неколку месеци стана влијателна и на Јутјуб платформата каде веќе ја следат преку 60 илјади обожаватели.…
News

ИНЦИДЕНТ ПРЕД СОБРАНИЕ: Околу 20-тина пензионери, со бастуни удираа по автомобили пред Собрание (видео)

Група на не повеќе од 20 пензионери предизвикаа инцидент. Откако почнале со бастуми да удираат по автомобилите кои се обиделе…
News

ВИДЕО: Нова запрепастувачка снимка – албански политичари палат српска храна, па позираат покрај оганот

По воведувањето на царина од 100% за увоз на производи од Босна и Херцеговина и Србија во Косово, граѓаните од…
Lifestyle

Видео кое ќе ви ги насолзи очите: Слепо 2-годишно девојче првпат ја гледа мајка си по успешна операција

Реакцијата на 2-годишно девојче кое за првпат во животот ја гледа мајка си ќе ви ги насолзи очите. Малата Никола…
Close
Close