Month: May 2019

Beauty

Не е само природата во прашање – Фатиме Фетаи има направено пластична операција

Фатиме Фетаи откри дека има направено операција на носот Фатиме Фетаи во документарецот на А1он зборува за нејзиниот приватен живот,…
Еntertainment

Тијана Дапчевиќ со овој одговори им ја затвори устата на сите хејтери

Познатата пејачка Тијана Дапчевиќ реши да им одговори на хејтерите кои со денови ја напаѓаат пејачката, како и нејзината сестра,…
Close
Close