Month: June 2019

Uncategorized

Шилегов во опуштено издание – фармерки и „педерка“, социјалните мрежи горат

Можеби не ни е на сите пo ќеиф (што е и разбирливо), но мораме да признаеме дека нашиот градоначалник нема…
Хороскоп

Баба Ванѓа само за еден знак од Зодијакот верувала дека е среќен

Баба Ванѓа предвидела многу лоши сценарија, смрт и катастрофи, но за еден знак од Зодијакот верувала дека е среќен и…
Stars

Нашата манекенка го откри стомачето, комплименти пристигаат од сите страни

Манекенката Катарина Ивановска повторно е во блажена состојба и е пресреќна што наскоро ќе стане мајка на уште едно дете.…
Stars

Уште една од нашите најубави манекенки е во блажена состојба (фото)

Шармантната манекенка и поранешна водителка на Бекстејџ, Симона Станковска наскоро ќе се оствари во улога на мајка. Манекенка која има…
News

Девојка нападната од три ајкули во исто време – и ја одгризаа раката, нозете…

Млада девојка била нападната од три ајкули во исто време Ајкулите што ја нападнале и и’ ја одгризале левата рака,…
Stars

Убава е како мама – Анета Молика ја покажа својата ќерка

Познатата фолк-пејачка Анета Мицевска реши да ја покаже во јавнoст својата 16 годишна ќерка Моника. Анета заедно со својот сопруг…
News

Ужасна трагедија во Скопје – петгодишно девојче се удави во базен

Голема трагедија се случи во еден угостителски објект во Скопје Вчера во базен во угостителски објект во Скопје паднало петгодишно…
Stars

Емина се присети на тешкото детство: „За нас доматот беше луксуз, ги гледав соседите како јадат“

Емина Јаховиќ денес има и повеќе од доволно, во однос на тоа како пораснала. Пејачката раскажала дека нејзините родители, иако…
Хороскоп

Жената Бик е благослов во животот на секој маж

Одлучна, упорна, доследна, реална, стабилна, внимателна, тврдоглава, фокусирана. Сето ова ја опишува жената бик. Таа ја сака рутината, но од…
Stars

Груевски со лисици на рацете приведен во Будимпешта – судењето го следеше со капче и очила за сонце

Се уште нема информации дали Груевски ќе биде екстрадиран Поранешниот премиер на Република Македонија денес беше приведен поради судско рочиште…
Close
Close