Month: July 2019

Lifestyle

Се грижел за нив целиот живот, а потоа завршил во болница: Кучиња скитници го чекале пред вратата на болницата (Видео)

Бездомник од Бразил бил префрлен во локалната болница откако доживеал удар. Тој нема покрив над главата, но има најдобри пријатели…
Хороскоп

Три жени во зодијакот се најтешки за освојување

За жените припаднички на овие 3 знаци треба да се помачите за да ги „уловите“: Риби Овие жени се сонувачи,…
News

Макрон пристигна на аеродром во Белград: Еден детаљ на неговата рака ги воодушеви сите (ФОТО)

  Претседателот на Франција, Емануел Макрон денеска во посета на Белград го пречека претседателот на Србија, Алаксандар Вучиќ. Францускиот перетседател…
Хороскоп

Астролозите имаат лоши вести за овие 3 знаци: Родени се несреќни и со лоша судбина!

Лоши вести за овие хороскопски знаци: Родени се со лоша судбина и несреќни! Девица Девиците се болно педантни и опседнати…
Хороскоп

Драги Лавови, подгответе се за позитивни промени оваа година

Драги Лавови, оваа 2019 година ви носи позитивни промени. За вас ова е година на разбирања и рализирања. Конечно ќе…
Lifestyle

Овие близначки се родија пред 22 години и беа сензација затоа што имаат различна боја на кожа – погледнете како изгледаaт денес!

Кога луѓето денес ќе ги видат заедно, никој не верува дека овие девојки се сестри. Но верувале или не, Луси…
Хороскоп

Вторник утре ќе ви биде ужасен ден, уште од утрото овие знаци да се пазат од нож в грб

Овен Непотребно се чувствувате запоставени од страна на колегите. Ќе учествувате во неколку кавги кои максимално ќе ви го расипат…
Lifestyle

Карлеуша беше луда по него, а тој ја откачи без пардон – и беше прва невозвратена љубов

Откако се појави на јавната сцена, популарната српска пејачка Јелена Карлеуша не престанува да биде во центарот на вниманието сегде…
Хороскоп

БАРАЈТЕ НЕКОЈА ОД НИВ: Само овие три жени носат среќа

СТРЕЛЕЦ Овие жени едноставно зрачат со позитивна енергија. Ќе ве освојат со нивната креативност. Тие се најдобрите пријатели, но и…
Lifestyle

И ја отвориле главата за да и го отстранат туморот, а откриле неочекуван гостин

На штотуку мажената Ракел Палма рекарите и соопштиле страшна вест – дека и откриле тумор на мозокот и дека скенерот…
Close
Close