Month: November 2019

Stars

Драгана Мирковиќ во вакво издание ја немате видено досега

Едно од најдобрите изданија на пејачката Пејачката Драгана Мирковиќ стигна на снимањето на новогодишната емисија на ДМ Сат“. Кога 51-годишната…
Stars

Не, ова не е Ријана, ова е Неда Украден

Поп дивата Неда украден како вистинска бомба Можеби нема да ја препознаете на прв поглед, но да, тоа е пејачката…
Stars

Фолкерка за 45 минути заработи бакшиш од 15 илјади евра

Се појави и направи хаос Пејачите често се фалат со парите што ги заработуваат на прославите, е една од нив…
Stars

Вељко пред два дена се ожени и направи гламурозна свадба, а нема да ви се верува што прави сега – ќе се изненадите …

Погледнете што прави синот на Цеца по луксузната прослава Откако во неделата Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ го кажаа своето…
Stars

Милојко ќе доживее шлог. Еве што им порача на Милијана и Жабац по нивната жестока акција под чаршавите (фото)

Милијана Богдановиќ и Немања Стаматовиќ Жабац им се препуштија на страстите под килимот, без разлика што нејзиниот сопруг Милојко Божиќ…
Stars

Откако беше снимена како плаче на сред улица, Тања Савиќ призна дека има проблеми во животот

Тања Савиќ неодамна беше „фатена“ како плаче на сред улица Откако пејачката беше забележана во ова издание, нејзините фанови се…
Stars

Овој детаљ од свадбата е го забележа никој – погледнете какви бурми носат Вељко и Богдана

Многумина се изненадени од ова Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ во неделата се заколнаа на вечна љубов, а потоа направија…
Stars

Еве што направи еден ден по свадбата снаата на Цеца

Прекрасно! За „свадбата на деценијата“, како што ја нарекуваат многумина, се уште не престанува да се зборува, а многумина се…
Stars

Прво огласување на Вељко откако рипна во тавче – една слика, милион зборови

Емоциите од свадбата се уште не стивнуваат Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ, сега веќе Ражнатовиќ, во неделата се заколнаа на…
Stars

Саша Матиќ ги расплака Вељко и Богдана на свадбата

Познатиот пејач Саша Матиќ беше еден од гостите на свадбата на Вељко Ражнатовиќ и бремената Богдана Родиќ Тој со изборот…
Close
Close