Stars

Лила во домашна атмосфера со мајка ѝ и сестра ѝ (фото)

loading...

Водителката Лила Филиповска одлучи да ги изненади своите фанови со една семејна фотографија. Таа веројатно почувствувала носталгија кон старите добри детски денови, па објавила и фотографија од себеси додека била бебе.

Лила позира со својата мајка и својата постара сестра. За оние што не знаеја, Лила е родена во Гетеборг и таму живеела се до 12 години, а и ден денес оди таму во посета на својата сестра.пред извесно време ТВ водителката Лила Филиповска на својот Инстаграм профил објави фотографија со прстен на раката и прашањето – „Дали повторно да кажам ДА?“

Loading...

Не е познато кој е избраникот кој и подарил и многу ружи во форма на срце како и црвени балони. Ова ќе биде трет брак за водителката. Таа од првиот брак го има својот син Филип. Многумина се прашуваат колку години има една од најатрактивните Македонки, која со години ги разубавува ТВ-екраните, Лила Стојановска.

Ако судиме според тоа како изгледа Лила, сигурно ние не би ѝ дале повеќе од 35 години. Но таа е доказ дека бројките не се важни, важен е изгледот. Младото друштво во нејзиното опкружување очигледно позитивно делува на водителката.

loading...

Loading...

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close